قوانین و مقررات

  1. صفحه اصلی
  2. قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از سایت کارت شهر

قوانین و شرایط استفاده از کارت شهر

۱-در این توافق نامه هرکجا از کلمات و عبارات کارت شهر یا وب سایت استفاده شده باشد منظور وب سایت اینترنتی کارت شهر به آدرس www.cardshahr.ir به همراه تمامی بخشها و امکانات و زیر دامنه های آن میباشد.مگر در صورت اشاره به یک بخش و یا آدرس مشخص
۲-مدیرت وب سایت کارت شهر از داخل کشور ایران انجام میپذیرد و در نتیجه این توافقنامه علاوه بر در نظر گرفتن سهولت استفاده رعایت احترام و امنیت سایر کاربران وب سایت انطباق با قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران نیز در نظر گرفته شده است.
۳-اطلاعات فردی موجود در حساب کاربری شما تحت هیچ شرایطی جهت استفاده تجاری یا تبلیغاتی به صورت عمدی توسط کارت شهر و در اختیار اشخاص حقیقی و یا حقوقی ثالث قرار نخواهد گرفت و فقط دارنده میتواند از خدمات کارت عضویت در مراکز طرف قرارداد استفاده نماید.
۴-انتشار محتوی نوشتاری یا تصویری حاوی موارد زیر غیر مجاز میباشد توهین به اشخاص حقیقی یا حقوقی جنسیت ها ، ادیان ، آداب و رسوم هر نوع اهانت دیگر انعکاس خشونت و رفتار غیر انسانی هرزه نگاری به طور کلی محتوی غیر اخلاقی و مغایر با شئونات جامعه
۵- کارت شهر محصولی در رابطه به خدمات تخفیف دار پزشکی درمانی ، تفریحی و گردشگری ، آموزشی و مهارت ، خدمات بیمه ای و …  صرفا بر طبق تعرفه درج شده در سایت کارت شهر که در قسمت تعرفه ها قابل رویت است انجام میپذیرد.
چنانچه مورد یا مواردی به هر شکل نیاز به توضیح بیشتر است با ما تماس بگیرید
۶-موافقت با این توافقنامه به این فعالیت که تمام موارد ذکر شده در آن به طور روشن و مفهوم بوده و به دقت مطالعه شده است بنیان کارت حق تغییر این سند را برای خود محفوظ می دارد.

تذکر:این سند به مرور تکمیل خواهد شد در صورت ایجاد تغییر در مفاد مراتب از طریق ایمیل به تمامی اعضاء ارسال خواهد شد لذا در صورت دریافت اعلان نسخه های جدید ، جهت ملاحضه آن اقدام نمایید.
ادامه عضویت و فعالیت در کارت شهر به عنوان عضو پس از اعمال بروز رسانی و تغییرات احتمالی در محتوا و قوانین مندرج در این توافقنامه در آینده اعم از اینکه تغییرات محدود یا وسیع باشد به معنای توافق شما به عنوان عضو با موارد جدید است در غیر اینصورت میتوانید عضویت در کارت شهر  را به عنوان عضو لغو نمائید.

تخفیف 20.000 تومان
پوچ
دفعه ديگه .
تخفیف 35.000 تومان
امروز خوش شانس نبودی
امروز خوش شانس نبودی
پوچ
تخفیف 30.000 تومان
امروز خوش شانس نبودی
تخفیف 150.000 تومان
پوچ
تخفیف 40.000 تومان
شانس خودتان را برای برنده شدن یک جایزه امتحان کنید!
ایمیل و شماره همراهت رو وارد کن و بچرخون گردونه رو
  • فقط یکبار شانس امتحان دارید
  • کاربران خاطی مسدود خواهد شد